Riadenie dodávateľského reťazca jednoducho a efektívne. 

 

Prispôsobené presne na mieru Vašim potrebám.

 
m2m-razitko-industry-4.0-small.png

 
 
m2ms-hero-img-4.jpg

Naše riešenia pre Vašu spoločnosť

product-photo-HP-WMS2.jpg

Systém riadeného
skladu (WMS)

Zvyšujúci objem skladovaných zásob, požiadavky na rast produktivity práce skladníkov, zrýchlenie skladových procesov, znižovanie chybovosti a nákladov, dôraz na presnosť a aktuálnosť informácií o skladových zásobách, si vyžadujú kvalitný systém riadenia skladu.

Viac informácií

product-photo-HP-M2L.jpg

Manipulácia podľa
svetla (M2L)

Byť dobrý partner, znamená dodávať na čas, v potrebnej kvantite a vo vyhovujúcej kvalite. Práve preto vznikla technológia Manipulate to Light (M2L) podporujúca vychystávanie dielov podľa predpisu - manipulácia podľa svetla. 

Viac informácií

product-photo-HP-TLS.jpg

Transportný logistický
systém (TLS)

Systém umožňuje spracovať požiadavky na objednávky komponentov, navrhnúť optimálnu prepravu, zabezpečiť objednávky a manažovať vykládku prichádzajúcich áut na príjme materiálu. Celý proces prípravy, nakládky a vývozu je riadený prostredníctvom vizuálneho manažmentu. 

Viac informácií

 
product-photo-HP-MIP.jpg

Multimediálne informačné
panely (MIP)

Potrebujete sa podeliť o informácie s celou spoločnosťou? Predstavujeme Vám multimediálne informačné panely. Tie totiž umožňujú zobrazovanie multimediálneho obsahu na obrazovkách v rámci celej spoločnosti.

Viac informácií

product-photo-HP-OEE.jpg

Celková efektivita
zariadení (OEE)

Potrebujete zlepšiť výsledky vo výrobe Vašej spološnosti? Počuli ste už o OEE (Overall Equipment Effectivness - Celková efektivita zariadení)? Ponúkame Vám analytický nástroj na sledovanie efektivity v reálnom čase.

Viac informácií

Nemrhajte svojimi zdrojmi, ukážeme Vám ako ušetriť.

Screen Shot 2017-10-23 at 14.42.42.png

Pozrite si prípadové štúdie

PIEx Whirlpool

Spokojnosť spoločnosti Whirlpool Slovakia s úrovňou našich služieb a kvalitou produktov vyústila koncom roka 2010 zadaním vývoja systému na podporu plánovania, vizualizácie procesov, celkového zefektívnenia príjmu materiálu, plánovanie nakládok a vykládok v časových oknách.

Pozrieť celú štúdiu

StarGate M2L DHL Exel 

Neustály nárast automobilovej produkcie v bratislavskom závode, požiadavky na vysokú flexibilitu výroby, nedostatok personálu a nároky na zvyšovanie kvality viedli spoločnosť DHL pred nové výzvy. Vznikla potreba zjednodušiť vychystávanie dielov podľa plánu výroby pre konkrétne auto.

Pozrieť celú štúdiu

WMS GEFCO

Spoločne s lídrom v oblasti poskytovania logistických služieb, spoločnosťou GEFCO, sme vytvorili užívateľsky veľmi jednoduchú inštaláciu upravenú presne podľa požiadaviek procesu podniku PSA Peugeot Citroën Slovakia. Náš produkt riadeného skladového hospodárstva je ďalším úspešným systémom v automobilovom priemysle.  

Pozrieť celú štúdiu

Medzi našich zákazníkov patria spoločnosti ako

KLIENTI 2 POKUS_Kreslicí plátno 1.jpg
 

Kto sme

Sme tím, ktorý sa našiel vo svojej práci a naša chuť pracovať a posúvať sa ďalej pramení hlavne z našich spoločných hodnôt, ktoré svojou prácou napĺňame už od roku 2010

Partneri

Ocenenia a Certifikácie

Screen Shot 2017-10-23 at 12.53.12.png

Nemrhajte svojimi zdrojmi, ukážeme Vám ako ušetriť.

Screen Shot 2017-10-23 at 14.42.42.png